Vyberte stránku

Nabídka firemních dortů

Máte výročí založení firmy, oslavujete zlomovou zakázku nebo skvělé výsledky obchodního oddělení? Připravíme firemní dort s logem, tvarem výrobku nebo i jménem kolegy.

Firemní dort pro celofiremní příležitost

Výročí založení firmy, úspěšný půlrok, výhra v prestižní soutěži, velká zakázka, nová pobočka, nebo jen poděkování zaměstnancům za skvělou práci? Důležitých milníků v životě firmy je několik. Zpestřete si celofiremní akci báječným sladkým barem a velkým dortem v barvách firmy.

Sladké pro vaše obchodní partnery

Dort přesně pro vás, tvar dortu, barvy dortu, velikost dortu… Mnoho z desítek našich dezertů dokážeme přizpůsobit tvarem či barvou vašim představám. Vše podle vašeho přání.

Služby pro eventové agentury

Nabízíme sladký catering pro eventové agentury, které hledají pro své klienty netradiční náplň akcí. Sladký bar, cupcakes, dezerty v barvách klienta, nebo velké na míru upečené dorty. Odlište se na trhu a přineste svým klientům netradiční zábavu.

Dárek pro vaše zaměstnance

Zaměstnanci jsou to nejdůležitější. Poděkujte jim za dobrou práci, oslavte s nimi narozeniny, nebo je odměňte za věrnost. Na míru vyrobený dort, nebo zážitkový kurz pečení makronek potěší a ukáže jak si svých zaměstnanců vážíte.

Zážitek na vaší akci

Zážitkový servis na eventu, pobavte vaše obchodní partnery pohledem na mistrovství našich cukrářů přímo v průběhu vaší akce.

Akcí za rok

KG mouky

CUPCAKů

Kurzů

Naše foto-galerie.

Další ukázky najdete pod referencemi

Nezávazně Poptat

GDPR*

10 + 2 =

Přihlas se do Newsletteru

Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí, přečtěte si naše podmínky zpracování osobních údajů.

Gastronomií žijeme. Další projekty od nás

× WhatsApp