Vyberte stránku

Reference

Velmi si vážíme důvěry našich zákazníků. Jen spokojený zákazník se vrací. Dbáme na pečlivost, kvalitu surovin a jejich čerstvost. Desítky spokojených zákazníků jsou pro nás velkou odměnou.

Naši vybraní referenční zákazníci

Co o nás říkají

Pokud objednáváme zákusky či dort k jakékoliv příležitosti, firemnidorty.cz jsou pro nás vždy jasnou volbou. Dorty i zákusky jsou vyrobeny z kvalitních surovin, jsou vždy čerstvé, velice chutné a navíc skvěle vypadají! Komunikace je navíc bezproblémová a rychlá, všichni jsou velice ochotní a nic nikdy není problém zařídit, a to ani na poslední chvíli. Vřele doporučujeme.

Kateřina Votrubcová

Community Manager, SAP

S firemnídorty.cz spolupracuji již téměř rok. Objednávám za společnost DHL občerstvení na porady a jiné akce pro naše zaměstnance.Největší úspěch sklízejí vždy Vaše dorty. Na příklad Váš tří čokoládový dortík je naprosto úúúžasný… Už teď se těším na návrat do běžného provozu kanceláří po karanténě a na první objednávku.

Martina Volmutová

Assistant to Managing Director CZ, DHL

Využíváme nabídku dortů pro firemní i soukromé účely a jsme velice spokojeni. Bezkonkurenční dezerty z poctivých surovin. Vše je vždy čerstvé a tyto dorty nikdy nezklamou, hlavně Red Velvet. Příjemná a profesionální obsluha Vám zajistí nadstandardní služby a chuťový zážitek.

Gabriela Vohánková

Office Management & Operations Associate, BMW

Galerie: Firemní Akce

Nezávazně Poptat

GDPR*

13 + 12 =

Přihlas se do Newsletteru

Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí, přečtěte si naše podmínky zpracování osobních údajů.

Gastronomií žijeme. Další projekty od nás

× WhatsApp